Premiera już niedługo!

W najnowszym wpisie na blogu ArenyNet pojawiły się informacje o zakończonej sukcesem closed becie. Tak, jak zapowiedzieno, teraz będzie ona otwierana dla coraz wiekszej ilości osób. Luty zarezerwowany jest dla prasy, natomiast marzec-kwiecień to czas dla nas. Do gry będą zapraszane coraz większe ilości graczy a to prowadzi już krótką drogą do premiery!

Koniec z czekaniem, moi drodzy :) Premiera najprawdopodobniej w maju, ale na pewno wiemy już, że nie przyjdzie nam czekać kolejnych lat.

Witajcie w Roku Smoka – roku Guild Wars 2.

Mamy i tłumaczenie całego artykułu:

Witamy w Roku Smoka!
Dzisiaj jest księżycowy Nowy Rok, i zgodnie z systemem zodiaku Azji, pierwszy dzień Roku Smoka. To pomyślny znak dla nas wszystkich w ArenaNet, więc jesteśmy gotowi właśnie na ten rok.

Zgodnie z tradycją, smok uosabia pasję, niezależność i ambicję. Uważamy, że jest to idealna analogia do tego, co staramy się osiągnąć z Guild Wars 2. Jesteśmy firmą pełną fanów MMO i RPG, nam udało się określić fundamentalnie, w jaki sposób dostarczać doświadczenia RPG online. Więc w tym roku, Roku Smoka, kończymy stary sposób myślenia – zmęczony, stary model questów, sztywny i powtarzalny system walki oraz opłaty miesięczne – i wprowadzamy nowy.

Guild Wars 2 działa na wyobraźnię graczy i mediów na całym świecie zorientowaną na akcję walką, żywym świat gry-  jest on pełen dynamicznych wydarzeń, spersonalizowaną historią oraz artyzmem przepełniającym każdy element gry. W zeszłym roku tysiące z was dołączyły do nas na targach i imprezach na całym świecie, aby samemu spróbować Guild Wars 2. W tym roku, będziemy w końcu mogli zanurzyć się w ogromnym, zróżnicowanym świecie Tyrii.

Niedawno zakończyliśmy nasze pierwsze zamknięte beta testy i jesteśmy już gotowi do przyjęcia coraz większej liczby testerów. W lutym będziemy zapraszać wybrane czasopisma, aby uczestniczyły w fazie testów beta, a w marcu i kwietniu będziemy zwiększać rozmiar tych testów i wielu z was będzie miało szanse wziąć w nich udział. Oczywiście to wszystko prowadzi do wypuszczenia Guild Wars 2 jeszcze w tym roku

Zatem zostańcie z nami na naszej oficjalnej stronie Guild Wars 2, obserwujcie nasz profil na Facebooku oraz ten blog po jeszcze więcej informacji na temat uczestnictwa w nadchodzącej wersji beta.

To była niesamowita przygoda w ciągu ostatnich pięciu lat pracy z naszej społeczności i naszego zespołu wyspecjalizowanych artystów, projektantów i programistów biorących udział w realizacji tej wizji. W tym roku nasiona tej pracy wreszcie zamieniły się w owoce.
Nie możemy doczekać się wspólnej gry z Tobą.

Tak więc zapraszamy do Roku Smoka – roku Guild Wars 2!

-Mike O’Brien
założyciel i prezes ArenaNet.

Autor tłumaczenia: tknn
Redagował: Avalyah

Link do artykułu: http://www.arena.net/blog/dragon